من و رژیم با رویایی شروع شد که حالا دیگر نه فقط یک رویا، که ماموریت بزرگ او است.

رویای سلامتی و تغذیه سالم ، با هزینه‌ای مناسب برای یک شخص ایرانی. همین و بس. چشم‌انداز من و رژیم این است که تا سال ١۴۱۰ هر شخص ایرانی از بابت اینکه می‌تواند متناسب با شرایط فعلی ، تغذیه و بدنی سالم داشته باشد، آسوده‌خیال باشد.

درست است که هنوز اول راهیم و تنها فرصت ارایه‌ی الفبای خدمت و کیفیت برتر به مشتریانمان را داشته‌ایم، ولی مرد سفر هستیم و قدم‌هایمان را محکم و بلند برمی‌داریم. ما، در آغازِ آغازیم. در ابتدا، جمعی بودیم علاقه‌مند به تناسب اندام که سوابق حرفه‌ای متفاوتی در حیطه‌ی کسب و کار داشتیم و وقتی دور هم جمع شدیم تا چنین رویایی را به واقعیت مبدل کنیم، درست مثل یک جویبار کوچک، راهمان را کم‌کم در دل کویر باز کردیم. جویباری که حالا، دارد به رودخانه‌ای پرآب بدل می‌شود و تا دریا شدن، مسیر پرپیچ و خمی در پیش دارد.

ما قدم در راهی گذاشتیم که به اعتقاد خیلی‌ها، محکوم به شکست بود؛ اما حالا من و رژیم سایتی موفق و رشک‌برانگیز است که فرزند تمامی ماست.

من و رژیم هنوز خردسال است، اما قدم‌های تاریخی و مهمی را در علم تغذیه این کشور برداشته است. این علم هرگز به آن‌چه پیش از من و رژیم بوده، برنخواهد گشت و مردمی که به کیفیت خدمات و آسان‌تر شدن سلامتی عادت کرده‌اند، دیگر به هیچ‌چیزی کم‌تر از آن رضایت نمی‌دهند.

ما، با ارایه‌ی کیفیتی بی‌نظیر، سهولت و اطمینان، سطح انتظار مردم را بالا برده‌ایم.

زمانی‌که من و رژیم ، کار نوشتن برنامه‌ی اینترنتی را شروع کرد، بسیاری از دور و بری‌ها و حتی خود کارکنان مرکز، امیدی به موفقیت طرحی که بیش‌تر از پنج سال روی زمین مانده بود، نداشتند. اما امروز، با تیم فنی قدرتمنداش و همچنین همکاری با شرکت‌های high tech علم تغذیه و سلامت به سایتی پیشرفته و رو به توسعه بدل شده است.

فراموش نکنیم که ماموریت من و رژیم، فروش آنلاین رژیم چاقی و لاغری نیست، بلکه بهبود و اصلاح تغذیه و سلامتی خاطره‌انگیز، مطمئن و مناسب برای یک خانواده‌ی ایرانی است؛ که تا رسیدن به چنین روزی، هیچ‌کدام از ما دست از تلاش برنخواهیم داشت.